Minőségbiztosítási Mérnök/Quality Engineer

Fejér megye/Quality Enginer/Minőségbiztosítási mérnök/Autóipar

Quality Engineer/Minőségbiztosítási mérnök

(Vevői & Termelési minőségbiztosítási feladatok)

Multinacionális autóipari partnerünk új kollégát keres minőségbiztosítási csapatába minőségbiztosítási mérnököt kiemelkedő juttatási csomaggal!

Feladataid az új pozícióban

  • Részvétel a minőségügyi problémák kezelésében, gyökérokok feltárásában és a szükséges javító intézkedések bevezetésében
  • A gyártás támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Belső és külső auditok aktív támogatása.
  • Új projektek támogatása minőségirányítási szempontból.
  • A megrendelésekhez szükséges minőségbiztosítási dokumentumok kidolgozása
  • Biztosítani a vevői követelmények alkalmazását a termelésben
  • Kapcsolattartás a külföldi telephelyekkel, társosztályokkal

Mire van szükséged a sikerhez

  • Legalább 2-3 éves tapasztalat minőségbiztosításban
  • Autóipari tapasztalat
  • Aktív, magabiztos kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Piacilag kiemelkedő juttatási csomag: magas bejárási támogatás, többféle bónusz, 13. havi bér, magánegészségügyi csomag, nyugdíjpénztár, cafeteria
  • Stabil, multinacionális széleskörű jelenlét
  • Rugalmas munkaidő
  • Munka-magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Izgalmas technológiai környezet

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod lehetőleg angolul.

Iparág
Autóipar
Hely
Fejér megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1183610
Closing date
9 May 2024

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196